// Про проведення навчання та атестації працівників, які виконують спеціальні роботи, пов\'язані з племінними (генетичними) ресурсами у бджільництві. | Pcheli.CoM

Про проведення навчання та атестації працівників, які виконують спеціальні роботи, пов\’язані з племінними (генетичними) ресурсами у бджільництві.

Законодательство

Відповідно до статті і закону України \»Про племінну справу у тваринництві” та Положення \»Про порядок проведення атестації працівників, які виконують спеціальні роботи, пов\’язані з племінними (генетичними) ресурсами\» (далі  — Положення), затвердженого наказом Мінагрополітики від 7 листопада 2003 р. за № 406, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 10 січня 2004 р. за № 18/8617.

НАКАЗУЄМО:

1. Департаменту ринків  продукції тваринництва з Головною державною племінною інспекцією (Д.М. Микитюк), Державному науково-виробничому концерну \»Селекція\» (О.В. Білоус, за згодою), Національній асоциації \»Укрбджолопром\» (Л.І. Боднарчук, за згодою), Міністерству агропромислового комплексу Автономної  Республіки Крим, головним управлінням сільського господарства і продовольства обласних та управлінню сільського  господарства і продовольства Севастопольськоі міської державних адміністрацій забезпечити проведення в липні  2004 р. атестацію працівників, які  виконують спеціальні роботи, пов\’язані з племінними (генетичними) ресурсами — бонітування бджіл та ведення племінного обліку у бджільництві в установленому Положенням порядку.

2. Затвердити:

2.1. Програму проведення атестації працівників, які виконують спеціальні роботи, пов\’язані з племінними (генетичними) ресурсами — бонітування бджіл та ведення племінного обліку у бджільництві (додаток 1).

2.2. Склад атестаційної комісії з проведення атестації працівників, які виконують спеціальні роботи, пов\’язані з племінними (генетичними) ресурсами — бонітування бджіл та племінного обліку у бджільництві (додаток 2).

2.3. Склад апеляційної комісії з розгляду скарг, пов\’язаних з атестацією працівників, які виконують спеціальні роботи, пов\’язані з племінними (генетичними) ресурсами — бонітування бджіл та ведення племінного обліку у бджільництві (додаток 3).

3. Призначити Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича (Л.І. Боднарчук),  Національну асоціацію \»Укрбджолопром\» координаторами проведення атестації працівників, які виконують спеціальні роботи, пов\’язані з племінними (генетичними) ресурсами — бонітування бджіл та ведення племінного обліку у бджільництві.

4. Атестаційний комісії  матеріали про результати атестації подати Міністерству аграрної політики України до 20 серпня цього року.

5. Міністерству агропромислового комплексу Автономної  республіки Крим, головним управлінням сільського господарства та  продовольства обласних та управлінню сільського господарства Севастопольської міської державних адміністрацій забезпечити явку працівників, які виконують спеціальні роботи, пов\’язані з племінними (генетичними) ресурсами — бонітування бджіл та ведення племінного обліку у бджільництві — для участі в атестації згідно з додатковою інформацією координатора.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра аграрної політики України Ю.Ф. Мельника та академіка-секретаря відділення зоотехнії УААН В.П. Бурката.

Міністр аграрної політики України    
В. Слаута 
Президент Української академії аграрних наук 
М. Зубець.
 

Примітка. З  додатками до  Наказу  можна познайомитися в журналі  „Пасіка”, 2004, №8,с.19-21.

Додаток 1. Програма проведення атестації пасічників (10 лекцій, з яких дві по 15 хвилин) та  перелік питань атестаційних тестів та білетів  (50 питань, з яких три однакових)
Додаток 2. Склад атестаційної комісії.
Додаток 3. Склад апеляційної комісії.

Оцените статью
Добавить комментарий