// День пасічника в Україні | Pcheli.CoM

День пасічника в Україні

Новости

19–21 серпня відбудеться святкування Дня пасічника

19–21 серпня на території Музею народної архітектури та побуту НАН України відбудеться святкування Дня пасічника. Як повідомляє прес-служба КМДА, оргкомітет свята у складі 10 осіб очолив Київський міський голова Олександр Омельченко. У рамках заходу заплановано провести:
18–20 серпня — виставку-ярмарок бджільництва, 19 серпня — урочисте освячення Церкви Спаса (вул. Заболотного, 19, Національний науковий центр «Інститут бджільництва ім. Прокоповича» УААН), 19 серпня — урочисте відкриття Дня пасічника. А упродовж
20–21 серпня у Музеї народної архітектури та побуту виступатимуть фольклорні художні колективи.

Вітання Президента України В.А.Ющенка з нагоди Дня пасічника
 19 СЕРПНЯ 2005

Дорогі друзі!

Щиро вітаю українських бджолярів з Днем пасічника!

Бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі. Протягом сторіч виготовлення меду з кропіткого ремесла перетворилося на справжнє мистецтво. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим.

Мед на столі – радість у господі. З ним українці відзначають свята, частують гостей, лікують недуги. Старовинні рецепти медових страв є безцінною реліквією, яку ми маємо берегти для нащадків.

Честь і хвала трудівникам пасік, які приносять до столу українців неповторний дар землі та сонця. Велика подяка вам за наполегливість, вірність народним традиціям, любов до своєї землі.

Нехай добробут, радість творчості, відчуття гармонії з природою стануть винагородою всім українським бджолярам за терпіння та труд.

Віктор ЮЩЕНКО

 
 
 

В Україні відзначають День пасічника

19.08.2006 09:47:53 —>

Основні заходи з нагоди свята відбудуться у Музеї народної архітектури та побуту в Пирогові поблизу Києва. На гостей свята чекає виставка-ярмарок бджільництва, дегустація медів та напоїв, урочисте освячення Церкви Спаса, а також концерт фольклорних колективів.
Серед гостей дійства – делегати IV Всесвітнього форуму українців.
У Києві відсвяткують День пасічника

Протягом 19-20 серпня на території Музею народної архітектури та побуту Національної академії наук України у Києві (Пирогово) відзначатимуть День пасічника. Відповідне розпорядження підписав мер столиці
Леонід Черновецький.

19 серпня о 12.00 заплановано урочисте відкриття свята. Воно розпочнеться з святкової концертної програми за участю майстрів мистецтв і творчих колективів Києва та України.

Впродовж 18-20 серпня з 9.00 до 17.00 проходитиме виставка-ярмарок бджільництва на території Національного наукового центру ”Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича” (вул. Заболотного, 19),

Оцените статью
Добавить комментарий